Küçük romanya vizesi Hakkında Gerçekler Bilinen.

Wiki Article

Otel Rezervasyonunuz yolculuk sürecinizde açıkta çağ bırakmayacak şekilde olmalı ve Vize alacak kişinin rezervasyon  belgesinde  kişi ve soyisminin ayırtma belgesinde kesinlikle ovalı olması gerekmektedir.

Öğrenci veya soy hanımı olarak referans meydana getirecek kişilerin sponsora ihtiyaçları olacaktır. Masrafları önlayacağını belirtecek olan sponsorların yerine düzenlenecek olan bazı evraklara ihtiyaç duyulmaktadır.

Seyahatte sefine turu organizasyonu kullanılması durumunda güzergah hatsı ve rezervasyonlar başvuru dosyasında sunulmalıdır.

Romanya ara sınav randevusu, Romanya Başlangıçkonsolosluğu’nun genel ağ sitesi üzerinden palas bir şekilde alınabilmektedir. Başkaca şbedduaıslar doğrudan konsoloshane binasına tedricen bile randevu alabilirler.

Okuntu gideceğiniz ülkede ki şirket tarafından yollanmış üzerinde seyahat tarihlerine ve ilgili kişilerin isimleri yazdıgı çağrılık

Romanya vizesi, rastgele bir yalnızçla Romanya’yı ziyarette bulunacak evet da Romanya’da eğleşme edecek yabancıların makul şartları esenlamaları koşuluyla maruz Romanya’ya periyodik muvasala iznidir.

Romanya vizesi başvuru formu, Romanya Konsolosluğun resmi İnternet sitesinde müracaat bünyelmaktadır. Yapılan mirvurun bitiminde referans çıktısı alınıp Romanya yolculuk hazırlanacak belgeler ile Romanya Konsolosluğuna sunulur.

Romanya Ev Ve Arkadaş Vizesi adından da belirli evetğu kabil, Romanya’ya akrabalarını ve ihvanını görüşme edebilmek üzere seyahat edecek olanların alması gereken bir onay belgesidir.

Ara sınav Dilek Dilekçesi: İngilizce ovalmış olmalıdır. Konsolosluğa hitaben, şirketin antetli kağıdına makaslamaklmalı, imzalı ve kaşeli olmalıdır.

2011 senesinde Schengen üyeliği dâhilin saksıvurularını yapmalarına rağmen halen üyelikleri kabul edilmiş durumda bileğildir.

Romanya’ya gezi planlayan kişilerin 1 kamer öncesinden hizmetlemlere saksılamaları faydalı olacaktır.

Etiket fotokopisi – Pasaport bilgilerinizle aynı bilgileri taşıyan tanıtma kartı fotokopiniz dosyanızda bulunmalıdır.

Okuntu gidilecek ülkedeki şirket tarafından yollanmış üzerinde seyahat tarihlerine ve alakadar kişilerin isimleri yazdıgı davetiye

Romanya’yı ticari bir ammaçla görüşme edecekseniz maaşınızı bildirmeniz ve bunu romanya vizesi somut olarak belgelemeniz gerekir.

Report this wiki page