Hakkında herşey romanya vizesi

Wiki Article

18 evetşından ıvır zıvır olan kişilerin referans formları aba ve babaları aracılığıyla doldurularak her ikisinin imzası tuzakınması sonrasında teslim edilmelidir.

Bordo pasaport dışında resmi pasaportlara mevla olanların vizeden muafiyetleri bulunmaktadır. Ancak bordo pasaport ile sarrafiyevurularını uzun veya kısaca periyodik olarak yapacaklar yürekin Ara sınav Ofisi olarak telefon yahut eğilimli üzerinden hamil olmaya devam ediyoruz.

Bu ise Romanya ara sınav kafavurusunun muhtemel tarihten elan geç neticelenmesine illet olacaktır. Seyahat tarihinin yakın olması halinde bu madde dezavantaj oluşturacaktır.

çıbanvuran telefon numarası, bulunak ve elektronik kol adresi detayları girilerek form imzalanmalıdır.

Seyahatte gemi turu organizasyonu kullanılması durumunda güzergah yazgısı ve rezervasyonlar müracaat dosyasında sunulmalıdır.

Yeniden sarfiyat yapmanızı gerektirmeyecek adımları atmanızın maddi ve manevi yönden avantajlı olacağını görebileceksiniz.

Romanya vizesi referans formu, Romanya Konsolosluğun resmi İnternet sitesinde müracaat strüktürlmaktadır. Yapılan temelvurun bitiminde müracaat çıktısı alınıp Romanya gezi hazırlanacak belgeler ile Romanya Konsolosluğuna sunulur.

Firmamızın deneyimli ekibi tüm sorularınızı doyurucu bir romanya vizesi şekilde cevaplayacak, aklınızda herhangi bir istifham teamülareti bırakmayacaktır. Hem 2021 Romanya ara sınav ücretleri hem bile Romanya ara sınav başvurusu ile ilgili bütün mevzular firmamızın spesiyalist personelleri tarafından size aktarılacaktır.

Romanya Konsolosluğu'na ara sınav mebdevurusunda bulunacak kişiler konsolosluk tarafından dileme edilen evrakların nispetle şehbenderlik tarafından hazırlanan ara sınav müracaat formunu namuslu olarak doldurup ibraz etmelidir.

Telefonlarımızdan ya da eğilimli adreslerimizden bizlere tüm sorularınızı yöneltebilir ve ticari faaliyetlerinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Hazırlanan formda ara sınav kafavurusu karşılayıcı kişi ile ilgili tüm bilgiler ve ne sebeple gidileceği ve ne denli lakırtıınacağı kadar bilgiler de bulunması gerekiyor.

Hüviyet fotokopisi – Geçişlik bilgilerinizle aynı detayları haiz tanıtma kartı fotokopiniz dosyanızda bulunmalıdır.

Davet Mektubu: Romanya’da yaşayan ocak bireyi evet da arkadaş, müracaat sahibinin hesabına çağrı mektubu düzenlemelidir.

Romanya’evet giriş izni sağlayıcı Romanya vizeleri, Romanya’nın Türkiye’deki diplomatik temsilciliklerinde kâin Romanya Konsolosluğu birimleri aracılığıyla düzenınabilmektedir.

Report this wiki page